
Світлодіодні лампи NEOLUX C5W LED (41mm) 12V 6000K ХОЛОДНЫЙ БЕЛЫЙ
400 ₴/комплект
- В наявності
- Код: NF6441CW-02B
+380676378019
- +380 (67) 637-80-19Олег (автосвет)
- +380 (67) 934-25-04Алексей (запчасти,автохимия)
- +380 (66) 412-59-30Алексей (запчасти,автохимия)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні лампи NEOLUX C5W LED 12V 6000K
41 mm
ХОЛОДНИЙ БІЛИЙ
Опис
Світлодіодні лампи компанії NEOLUX мають множинне застосування як для освітлення салону автомобіля, так і в зовнішніх світлових приладах. Вирізняються збільшеним терміном експлуатації, низьким енергоспоживанням і елегантним виготовленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | C5W |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Підсвічування номерного знаку, Лампи панелі приладів, Підсвічування багажника, Передні габаритні вогні |
| Код запчастини | NF6436CW-02B |
| Світловий потік | 50 лм |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Neolux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Потужність: | |
| 2,5 W | 0,5 W |
| Паковання: | |
| Блістер | 2 штуки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴/комплект

