
Автомобільна лампа "PHILIPS" (HB3) (Crystal Vision) (4300K)
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9005CV
+380676378019
- +380 (67) 637-80-19Олег (автосвет)
- +380 (67) 934-25-04Алексей (запчасти,автохимия)
- +380 (66) 412-59-30Алексей (запчасти,автохимия)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автомобільна галогенова лампа "PHILIPS"
(HB3)(Crystal Vision)(4300K)(12V)(60W)
"Philips Crystal Vision" дають стильне біле світло з колірною температурою 4300 Кельвінів
Яскраве біле світло, щоб бачити й бути побаченим
- CrystalVision 4300К — це яскраве біле світло
- Високоякісні та міцні лампи
- Широкий асортимент ламп 12 В для всіх автомобілів
- Замінюйте лампи в обох фарах одночасно для більшої безпеки
- Компанію Philips вибирають усі основні виробники автомобілів
- Виробник, який переміг у безлічі конкурсів з автомобільного освітлення
|
Синє покриття і срібна колба CrystalVision пропонують яскраве біле світло температури 4300K для безпечної їзди в місті та трасою. |
|
Настійно рекомендуємо замінювати парами для симетричної продуктивності ламп. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Напруга живлення | 12 В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Цоколь | HB3 |
| Колірна температура | 4300K |
| Виробник | Philips |
| Код запчастини | 9005CV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маркування цоколя: | P20d |
| Клас: | Галогенова лампа |
| Потужність: | 60W |
| Підвищена вібростійкість: | Так |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



4300К — яскраве біле світло
Замінюйте парами