
Автомобільний світлодіод T5 W1,2W Синій
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
+380676378019
- +380 (67) 637-80-19Олег (автосвет)
- +380 (67) 934-25-04Алексей (запчасти,автохимия)
- +380 (66) 412-59-30Алексей (запчасти,автохимия)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Светодиод W1,2W (SMD)(2835)
Синій
Світлодіоди виготовлені на чипах компанії "Samsung"
Шанувані клієнти нашого магазину.
Робити замовлення та надсилати повідомлення на сайті можна цілу добу.
Закази обробляються щодня з 9:00 до 8400.
У 112 с 1000 до 350.
Несхресне-вихідний день!!!
Всі замовлення будуть оброблені якнайшвидше.
Товари відправляємо того ж дня. Якщо товару немає в наявності, відправляння згладжуємо з покупцем.
Після надсилання замовлення Ви будете проінформовані СМСм повідомленням із номером оформлення перевізника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Ні |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип цоколя | Штир |
| Потужність | 0.02 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 9 В |
| Максимальна робоча напруга | 14.5 В |
| Напруга | 12 В |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Синій |
| Колір світлодіода | Синій |
| Термін служби ламп | 1000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Crystal Light |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Яскравість: | 20Лм |
| Тип світлодіода: | 2835 |
| Робочий діапазон: | від -30 С до +70 С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴


