
Світлодіодні лампи "AMS" ULTIMATE P21W U24 1156 180 CANBUS 5500K
1 260 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: P21W ULTIMATE
+380676378019
- +380 (67) 637-80-19Олег (автосвет)
- +380 (67) 934-25-04Алексей (запчасти,автохимия)
- +380 (66) 412-59-30Алексей (запчасти,автохимия)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Светодиодные лампы "AMS" ULTIMATE
P21W U24 1156 180 CANBUS 5500K
Опис
Світлодіодні лампи мають множинне застосування як для освітлення салону автомобіля, так і в зовнішніх світлових приладах. Вирізняються збільшеним терміном експлуатації, низьким енергоспоживанням і елегантним виготовленням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | P21W |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Денні ходові вогні, Передні покажчики поворотів, Бічні покажчики поворотів, Стоп-сигнали, Задні протитуманні вогні, Задні покажчики поворотів, Лампа заднього ходу |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Виробник | AMS |
| Паковання: | |
| Блістер | 2 штуки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴/комплект



