
Автомобільна лампа "OSRAM" (H4) (Night Breaker Laser) (+150%)
350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 64193NL 01B
+380676378019
- +380 (67) 637-80-19Олег (автосвет)
- +380 (67) 934-25-04Алексей (запчасти,автохимия)
- +380 (66) 412-59-30Алексей (запчасти,автохимия)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Автомобільні галогенні лампи "OSRAM"
(H4)(Night Breaker Laser)(+150%)(NEXT GENERATION)
NIGHT BREAKER ® LASER Спеціальна серія до сезону 2019 року
Найяскравіше галогічне освітлення OSRAM
• На150% більше світла*
• На 40 м довші від світлової конус*
• На 20% більше біле світло*
• Інноваційна технологія лазерний
абляції та точне вікно у світлофільтрі
для кращої освітленості дороги
• Омбінація високотехнологічної нитки
розжарювання й наповнювального газу
ксенон для додаткової
світловидатності
• Унікальний дизайн із лазерною
гравіювання назви продукту та
срібним ковпачком
* Порівнюючи з лампами OSRAM Original
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | H4 |
| Напруга живлення | 12 В |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Код запчастини | 64193NBL |
| Виробник | Osram |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Потужність: | 60/55 Вт |
| Яскравість: | +150% |
| Тип цоколя: | P43t |
| Світловий потік: | Б/Д 1000/1650 +/-15% Лм |
| Колірна температура: | 3900K+/-150K |
| Збільшення світлового конуса: | +40 М |
| Нейтральний білий світ: | +20% |
| Комплект: | |
| пластиковий бокс | 1 штука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

