
Светодиодные лампы "DECKER" (D2S) LED PL-04 (6000K)(50W)(10000Lm)(12V)
2 570 ₴/комплект
- В наличии
- Код: DECKER LED PL-04 6K D2
- +380 (67) 637-80-19Олег (автосвет)
- +380 (67) 934-25-04Алексей (запчасти,автохимия)
- +380 (66) 412-59-30Алексей (запчасти,автохимия)
Світлодіодні лампи головного світла "DECKER"
LED PL-04
(D2S)(6000K)(50W)(10000 Lm)
12V
Світлодіодні лампи головного світла DECKER
Світлові потік перевищує світловий потік ксенонового світла.
Завдяки більшій світловіддачі і меншим енергоспоживанням світлодіодна лампа є відмінною заміною галогенною.
Новітні технології по виробництву світлодіодів дозволили розробникам отримати потужний світловий потік, що перевищує ксеноновий.
Радіатор з авіаційного алюмінію з великою площею і вбудований кулер ідеально відводить тепло від лампи, що дозволяє використовувати світлодіоди на повну потужність. При цьому ні сама лампа, ні штатна оптика автомобіля не перегріваються.
Встановлення лампи вкрай простє і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі і заощадите на установці. Світлодіодні лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ
1. Відмінна концентрація світла,
2. Стійкість до перепадів напруги,
3. Стійкість до вібрації,
4. Система охолодження: алюмінієвий радіатор + кулер
5. Компактний розмір (можливість встановлювати у фари з обмеженим внутрішнім простором)
6. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп'ютера;
ХАРАКТЕРИСТИКИ
тип цоколя: D1
Світловий потік: 10000 Lm;
Колірна температура: 6000K;
Тип LED елемента – CREE Technology;
Потужність - 50W±10%;
Напруга живлення: 9-16 В;
Гарантія 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Функциональное назначение | Ближний свет, Дальний свет |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Мощность | 50 Вт |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип запчасти | Аналог |
| Световой поток | 10000 лм |
| Цоколь | D2S |
| Тип охлаждения | Активный |
| Цветовая температура | 6000K |
| Производитель | DECKER |
| Пользовательские характеристики | |
| Рабочая температура: | -40ºC +80ºC |
| Степень влагозащищености: | IP65 |
| Наличие CANBUS | есть |
| Гарантийный срок | 12 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 570 ₴/комплект



